FARKIMIZ

Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı Türkiye’nin “Eğlence Sektöründe Lider İş Veren Markasıdır.” Bu Ailenin İçinde Olmak; Farklı ve Ayrıcalıklıdır. Türkiye’nin En Eski, Tek Resmi, En Büyük ve En Güvenilir Menajerlik Ajansıdır. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güçlü ve En Güvenilir Olanıdır…

ÇALIŞMA ALANLARI

Aktif olarak, 8 ülke, 51 şehir ve 144 mekan ile çalışmaktayız. Çalışma vardiyaları “22:00 ile 05:00” ve “15:00 ile 23:00’dır” Çalışmalarımız yılın 12 ayı bulunmaktadır. Güncel kadromuz 360 küsur bayandır. Çalışanlarında %80’i “19-28” yaş arası bayanlar, geneli üniversite öğrencileridir. Çalıştığımız her mekanda ortalama 30 bayan çalışır ve bu bayanların %70’i menajerlik ajansımıza bağlıdır…

SOSYAL OLANAKLAR 1

Bizim ile çalıştığınız bütün işlerde; “Ulaşım, Konaklama, Yemek, SSK Sağlanır.” Özel ihtiyaçlarınız için ve “Kıyafet, Ayakkabı, Kostüm, Kuaför Masraflarınız” için “Geri Ödemeli Avans” verilir. Çalışmalarımızda sabit ücretinizin yanında + “Prim” ile ödüllendirilirsiniz…

SEKTÖRDE LİDER

Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı “Eğlence Sektöründe, Alanında” En Eski, Tek Resmi Ve En Büyük Menajerlik Ajansıdır” Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güçlü & En Güvenilir Ajanstır. Türkiye’de Alanında Uluslar Arası Çalışanda Tek Ajanstır…

MEKANLARIMIZ

Çalıştığımız mekanlar son derece güvenli, kaliteli ve lüksün zirvesi konumundadır. Çalışan bayanların “Güven, Ahlak, Huzurlu ve Rahat Çalışma Ortamları, Tüm Sosyal Olanaklar, Zamanında Garanti Ödeme” konusunda kesinlikle taviz vermemektedir. Çalışmalarımız sadece “TC Kültür & Turizm Bakanlığına” bağlı, 5 yıldızlı “Turistik Gazinolar, 1. Sınıf Night Club & Otellerdir.”

SOSYAL OLANAKLAR 2

Ulaşımlarınız özel araç ve uçak ile gerçekleşir. Konaklama da sadece bayanların konakladığı ve ihtiyacınız olan her şeyin karşılandığı son derece temiz rahat mekanlardır. Yemek ise olduğunuz her mekanın restoranlarından yararlanırsınız. SSK ve avans iş başı yaptığınız aynı gün başlar – alabilirsiniz…

SORUN OLURSA?

Bizimle çalışırken sizi huzursuz ya da rahatsız eden “Her Olayda 7/24” telefonlarımız açıktır. Çok nadirde olsa yaşadığınız “Tüm Sorunlar” çözülecektir. Çözülmeyecek bir sorunda; işsiz kalmaz, çalışma “Bölgeniz – Mekanınız” değiştirilir. Bizden memnun kalıp, çevrenize bizi önereceğinize eminiz – emin olun..

ÇALIŞMA SÜRELERİ

Çalışmalarımız 1’er aylık, yatılı periyodlar ile olmaktadır. Ancak “Manevi Engel veya Öğrenci Çalışan Bayanlar” için baştan belirtilmesi durumunda çalışma planı yapılabilir ve kısa dönem çalışma imkanı yaratılır. Verilen; “Salon Hostesi, Karşılama Hostesi, Garson-Servis Elemanı, Görsel Manken-Model” ilanlarında deneyim aranmaz, kriterlere uygun bayanlar, hemen iş başı yapabilir…

MÜŞTERİLERİMİZ

Mekanlarımız “Güvenli, Kaliteli, Rahat Çalışma Ortamı & Lüks” olmalarının yanında müşteri portföyü de son derece elit ve a plus kesimdir. Çalıştığımız mekanları seçerken en öncelik verdiğimiz konuların başında “Tüm Sosyal Olanaklar, Zamanında Garanti Ödeme & Güvenlik” ilkesinden sonra gelmektedir…

ÖNEMLİ!

Tüm çalışma alanlarımızda ve içinde bulunduğumuz tüm iş alanlarında; bu güne kadar ve bu günden sonra “Cinsel İçerikli – Ahlaksız” bir olay olmamıştır, olmayacaktır. Sormayınız – teklif etmeyiniz…

BÄ°ZÄ° TANIYIN

Eğlence sektörünün lider işveren markası “Time Creative” yolculuğuna 2004 yılında “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” markası ile başladı. Gerçekleştirdiği başarılı ve etkili “Organizasyonlar” çalıştığı binlerce kişinin üstlendiği “Menajerlikler” ile “Sektör Lideri” olacağının habercisiydi ve bunu çok kısa zamanda başardı. Alanında yenilikçi, güvenilir ve en etkili olduğunu kabul ettirdi. Sektöründe ciddi yeniliklerin gelmesini sağladı. Global bakış açısı ve yaratımcı yaklaşımlarla karşılama hedefi ile yola çıkan “Suat Arslan Çolakoğlu” imzası taşıyan “Time Creative” markası bugün içinde bulunduğu sektöre yön vermektedir. Konumunu kendi belirlediği başarı çıtasını, kendi dinamiklerini belirleyerek her seferinde biraz daha yukarı taşıyan “Time Creative” kendisiyle olan yarışını bıkmak usanmak bilmeden sürdürmektedir.

Profesyonel bir ekip ile birlikte proje değerlendirme, imaj tasarımı, yatırım planlaması, basın ve halkla ilişkiler, kişisel gelişim, yetenek geliştirme, reklam ve sosyal medya çalışmalarını zamanın ilerisinde takip etmekte, uygulamakta ve çalıştığı markaları “Mutlu Ortaklar” menajerliğini üstlendiği kişileri “Mutlu Çalışanlar” olarak sınıflandırıp, “Kimse-Kimselerin” yetişemeyeceği çalışmaları, menajerliği ve organizasyonları yapmaktadır.

“Time Creative” çalıştığı kişi ve kurumlara onları yönetebilecek, doğru hedefler, anlaşılır ve doğru iletişim ile amaçlarına en hızlı, güvenli, sağlıklı, rahat ve huzurlu bir şekilde ulaşmalarına rehberlik etmektedir. Bunu yılların getirdiği bilgi, tecrübe, mükemmel bir ekip ve becerisi ile rakipsiz sağlamaktadır.

timecreative34.com-sektörel
HAKKIMIZDA

14 yıldır Türkiye’de resmi menajerlik ajansı olarak çalışan ve Türkiye’nin en iyi mekanları ile anlaşmalı olan, ödeme ve sosyal olanakları yerine zamanında ve eksiksiz getiren, tek ajans; “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı’dır.”

“İstanbul – Ankara – Ä°zmir – Bursa – Antalya Menajerlik” Alt ajanslardır. Haricinde adımızı, yazılı ve görsel bilgilerimizi kullananlara itibar etmeyiniz… “Time Creative”

“Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markasıdır.”

BÄ°Z KÄ°MÄ°Z ?

Biz Türkiye’nin “En Eski, Tek Resmi & En Büyük Menajerlik Ajansıyız. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güvenilir & En Güçlü Ajansız.”

Türkiye geneli 36 il, 128 mekanın kadrosunu kuran, eğiten ve sürekli iş sağlayan, çalıştığı kişilerin her zaman yanında olan ve en rahat mekanlarda, en iyi ücretlerde çalışmasını sağlayan, çalıştığı mekanlar; Türkiye’nin en lüks, en güvenli mekanlardan oluşan, kocaman bir aileyiz. Kısacası; bu alanda en doğru adres 14 yıldır burasıdır…

NEDEN BÄ°Z ?

– En güvenli, kaliteli ve en lüks mekanlarda çalışmak,
– En iyi ücretler ile iş ve para garantisi ile çalışmak,
– Tüm sosyal olanakların hemen ve eksiksiz sağlanması,
– Çok rahat edip, eğlenmek ve çok iyi paralar kazanmak,
РEn iyi b̦lgelerde en iyisi ile olmak,
– En rahat ve huzurlu çalışma ortamlarında olmak,
– Resmi, tecrübeli ve çok daha fazlası için,

Time Creative Türkiye’nin

“Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markası”

AYRICALIKLARIMIZ

Bizim Yönlendirdiğimiz Hiç bir İşte; Ödeme, Güvenlik, Ahlaki ve Çalışma Rahatlığı Konusunda Sıkıntı Yaşamazsınız…

En Kaliteli Mekanlar
En Güvenilir Mekanlar
Çalışan Memnuniyeti
İş & Ücret Garantisi
Sosyal Olanaklar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ahlaksız Bir Olayla Karşılaşır Mıyım ?

Bizden taraf kesinlikle böyle birşey söz konusu değildir. Çalışan bayanlar tarafından böyle birşey söz konusu olursa (Müşteriler ile İş Saati Dışında Görüşürlerse) ilk seferinde haftalık ücreti, tekrarlanması durumunda işlerine son verilir. Katı ve net kuralımızdır. Sormayınız – teklif etmeyiniz.

Senet, Sözleşme Yapıyor Musunuz ?

Anlaşmalarımız 1’er aylık ve sözlüdür. Yazılı herhangi bir senet-sepet, sözleşme yok. Çalışmalarımız karşılıklı güvene dayalıdır. İş bırakmalarda eğer “avans-borç durumunuz yoksa” sorunsuz ayrılabiliriz. varsa ödemeniz gerekmektedir.

Çalıştığımız Yerde Sorun Yaşarsak ?

Güvenliğinizin olduğu kadar rahat çalışma ve huzurlu ortamlar sunmak bizim görevimizdir. Bizim ile çalışırken sizi huzursuz ya da rahatsız eden “Her Olayda 7/24” telefonlarımız açıktır. Ve çok nadirde olsa yaşadığınız “Tüm Sorunlar” çözülecektir. Çözülmeyecek bir sorunda ise işsiz kalmaz, çalışma “Bölgeniz ve Mekanınız” değiştirilir.

Başıma Birşey Gelir Mi ?

Çalışanlarımız bizim için değerlidir ve el üstünde tutulur. Eğer çalışanlarımız mutsuz, huzursuz olur güvensiz mekanlarda çalışır ve para kazanamazlar ise, bizimle çalışmazlar ve biz bunu asla istemeyiz. Her mekanda güvenlik ve çalışan en az 30 erkek personel bulunmaktadır.

Ses - Sahne Eğitimi ?

Sesine yada, oryantal-dans becerileri konularında kendine güvenen bayan arkadaşlara, iş garantili 2 yıl olmak üzere tarafımızdan ücretsiz eğitim verilir, vasıf kazandırılır.. MENAJERLİK ve PİAR çalışmaları en iyi şekilde yapılır, yürütülür.

Konaklayacağımız Yerler Güvenli mi ?

Çalışan bayanların konaklaması, her mekanın kendi otel, apart veya pansiyonlarında sağlanmaktadır ve sadece çalışan bayanlara aittir. Güvenlik 7/24 bulunmakla beraber, konaklayacağınız yerler şehir merkezleridir.

Güvenlik Nasıl Sağlanıyor ?

Çalıştığımız her mekan, bulundukları ilin en köklü, en kaliteli ve güvenli mekanlarıdır. Her mekanda en az 40 erkek personel ve ayrıca güvenlik personelleri bulunmaktadır ve en iyi işletmeciler ile çalışırız. Gelen müşteri kitlemiz çalıştığımız ortamlarda sorun çıkaracak müşteriler değildir.

Anlaşırsak Ne Zaman & Nerde Başlarım ?

Anlaşırsak hemen aynı gün içinde başlayabilirsiniz. Nerede çalışacağınızı ise, sizin en rahat edeceğiniz, en çok para kazanacağınız, bayanlar ile en iyi anlaşacağınız en az 3-4 il ve mekan sunarız ve beraber ortaklaşa yüz yüze kararlaştırırız.

Avans Ne Zaman Alırım ?

İş başı yaptığınız gün, ihtiyacınız olan acil ödeme, kuaför, kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Geri ödemesi sizin kazancınızdan taksitli ve faizsiz olarak kesilecektir.

Mutlu Çalışanlar

Yardıma mı ihtiyacınız var ?